Dobrodružstvo započalo

Dňa 28.3. roku pána 2015 mali naši dobrodruhovia možnosť zachrániť kráľovstvo od zlých síl, ktoré sa usadili v okolitých lesoch. Na svojej ceste mohli stretnúť roznych ľudí dobrých aj zlých, alebo magické bytosti, ktoré im nie raz zamotali hlavu.

Počasie nám spočiatku neprialo, ale po zahájení vietor ustal a dokonca sa na nás usmialo aj slnko. Účasť bola viac ako dobrá.

20150328_202619000_iOS

Podujatie tohoto typu bolo na Východnom slovensku oficiálne zorganizované po viac ako 4 rokoch ako otvorenie sezóny občianskeho združenia, a túto tradíciu budeme držať aj naďalej. Podrobnosti z akcie nebudeme prezrádzať, nakoľko je možné, že sa počas roka uskutoční druhý beh honby za dobrodružstvom.

Poďakovanie patrí nášmu organizačnému tímu na čele s Pánom Hubatkom, slečnou Urbanovou a slečnou Kékesiovou, ktorí hru napísali, a umožnili tak jej zorganizovanie, ale aj všetkým zúčastnením členom občianskeho združenia LARP klub Košice, ktorí svojou účasťou vytvorili perfektnú atmosféru. Špeciálne poďakovanie patrí Sokoliarskej skupine Horus Košice, krorá našu akciu podporila svojou účasťou a sokoliarskym vystúpením.

20150328_202628000_iOS

Jedna vec Nás mrzí, a to, že Vám nemôžeme dopriať viac fotografií z tejto akcie. Naši fotografi, ktorí mali prísť akciu zdokumentovať sa bohužiaľ nedostavili. Ak by ste však mali nejaké fotografie, či videá z tejto udalosti, prosíme pošlite nám ich na našu e-mailovú adresu larp.klub.kosice@gmail.com. Ďakujeme :)

Tešíme sa na Vás pri ďalšej podobnej akcii.

 

Edit 1.4.2015: fotografie by Róbert Vojtko